Ensembles 2013

Volgende ensembles hebben deelgenomen aan ons 61e Europees Muziekfestival voor de Jeugd te Neerpelt.

Nr Land Stad Reeks
 

vlagbelgieBelgië

 
107 ACA Big Band Beringen B
106 Rupelzonen Boom A
87 Academie orkest Deurne Deurne A
22 Speelkring Diksmuide A
23 Speelschare Diksmuide A
38 Percussion Feeling Eksel C
54 VEM - Mini Musica Kinderorkest Gent F
55 VEM - Strijkorkest Gent E
6 Jeugddrumband Kempenbloei Hamont-Achel C
7 Jeugdfanfare Kempenbloei Hamont-Achel A*
4 Jeugdharmonie Hamont-Schoot Hamont-Schoot A
57 La Duetta Hasselt D*
42 Jeugdharmonie De Bergengalm Hechtel Hechtel-Eksel A
30 Jeugdfanfare Sforzando Hoeleden A
75 Euphonia Izegem A
85 Klarinettenensemble SAMW Izegem Izegem F
86 Slagwerkensemble SAMW Izegem Izegem C
34 Koninklijke Harmonie St.-Cecilia Heist Knokke-Heist A
79 Instapfanfare Concordia Malderen A
65 Orbis Musicana Meerhout A
109 Ghent Youth Jazz Orchestra Melle B
62 SlaEn NIKO Neerpelt C
73 Niko Hermonieorkest NIKO_HO! Neerpelt A*
89 Jeugdorkest van de Koninklijke Hermonie van Peer Peer A
36 Strijkorkest SAWD Roeselare Roeselare E
37 Kamermuziekensemble SAWD Roeselare Roeselare D
74 Flutechoir van de SAMWD Roeselare Roeselare F
78 Tocando Roeselare F
11 't Fanfareke Schoonbroek A
45 Percussie Ensemble Academie Tessenderlo Tessenderlo C
48 Jeugdbrassband Kempenzonen Tielen Tielen A
103 Perduo Wervik C
81 Westelfolk: tjoenkvolk Westerlo F
 

vlagbulgarijeBulgarije

52 Zvezdicki Violin Ensemble Burgas D
 

vlagchinaChina

   
71 Beijing Zhongguancun High School Golden Sail Orchestra Bejing A
102 Jinfan group from WUYI Elementary School Bejing A
91 TWGHs Wong Fut Nam College Brass Ensemble Hong Kong D
92 TWGHs Wong Fut Nam College Girls Quartet Hong Kong D
93 TWGHs Wong Fut Nam College Mixed Quartet Hong Kong D
94 TWGHs Wong Fut Nam College Percussion Ensemble Hong Kong C*
95 TWGHs Wong Fut Nam College String Ensemble Hong Kong D
96 TWGHs Wong Fut Nam College Symphonic Band Hong Kong A
97 TWGHs Wong Fut Nam College Violin Duo Hong Kong D
98 TWGHs Wong Fut Nam College Vocal Trio Hong Kong D
99 TWGHs Wong Fut Nam College Winds Ensemble Hong Kong D
 

vlagdenemarkenDenemarken

   
20 Wanna Be Horsens B
47 Horsens Folk Band Horsens F
 

vlagduitslandDuitsland

   
41 Jugendblasorchester der Stadtmusik Geisingen Geisingen A
67 Saly Hamburg D
21 The Yellow Tone Orchestra Montabaur B
82 ODEON Jugendsinfonieorchester München E*
14 Jugendblasorchester Stadt Neu-Ulm Neu-Ulm A
51 Sinfonisches Jugendblasorchester der Musikschule Schleiden Schleiden A
12 JUGGS- Juniororchester am Goethegymnasium Schwerin Schwerin A
26 Jugendstreichorcherster der Kreismusikschule Müritz Waren E
31 Jugendsinfonieorchster des Robert-Schumann-Konservatoriums Zwickau E
 

vlagestlandEstland 

   
39 Symphonic Band of Georg Ots musicschool of Tallinn Tallinn A*
 

vlagfinlandFinland

   
8 Outojoki (Weird River)  Joensuu F*
 

vlaghongarijeHongarije

   
63 Aelia Sabina Percussion Orchestra Budapest F
94 String Orchestra of Sir Georg Solti Music School Budapest E
70 Szuk Mátyás Ifjúsági Fúvószenekar Tarnalelesz A
 

vlagierlandIerland 

 
76

Knocklyon Concert Band

Dublin A
 

vlagitalieItalie 

   
105 Batucada Percussion Salerno C*
 

vlagkroatieKroatië

   
15 Tambura orchestra KUD Mihovljan Mihovljan F*
59 Mladi tamburaski orkester Ferdo Livadic Samobor F
 

vlagnederlandNederland

   
69 Amersfoorts Jeugd Orkest (AJO) Amersfoort E*
32 Jeugdharmonie EMM Budel Budel A
33 Jeugdslagwerkgroep EMM Budel Budel C
72 Jeugdorkest Meerlo-Wanssum Horst a/d Maas en Venray A
17 Schoolorkest "Beyers Naudé" Leeuwarden F
24 Drumband St. Jozef Someren C
16 Frysk Jeugd Fanfare Orkes Wons A / A*
100 Benjamin Strijkorkest Zwolle E
 

vlagoostenrijkOostenrijk 

   
35 Jugendblasorchester Stadt Haag Haag A
44 JOMO Jugendorchester Musikschule Ober-Grafendorf Ober-Grafendorf A
 

vlagpolenPolen 

   
43 Kwartet Klarnetowy Jastrzębie-Zdrój D
1 Tre Olsztyn D
66 Grupa Muzyczna Mikano Sieraków F*
27 Tibiarum Scholares Toszek G
28 Chamber string orchestra of ZPSM nr1 Warschau F
90 Youth Chamber Orchestra DIVERTIMENTO from PSM im K. Kurpinskiego Warschau E
 

vlagruslandRusland 

   
5 Russian folk orchestra of the Choral school for boys "Dubna" Dubna F
13 Balalaika Dubna F
25 Impromptu Dubna B
58 Ryabinushka Dubna D
60 Unison Dubna D*
2 Domra-Fest Moskou F
61 Exprompt Moskou F
108 Duo Shulyakovskiy-Koroleva St.-Petersburg D*
 

vlagslovenieSlovenië 

   
88 Accordion orchestra of Music School Skofja Loka Skofja Loka F
 

vlagslowakijeSlowakije 

   
68 Children and Youth Orchestra Harmony Bratislava Bratislava E
 

vlagspanjeSpanje 

   
49 Orquestra de corda nou barris Barcelona E
50 Ensemble de guitarres nou barris Barcelona F
53 Orquestra de vent nou barris Barcelona A
29 Orquestra de l'EdM Centre de Lectura de Reus Reus E
10 Grup Torredembarra Torredembarra F*
 

vlagtsjechischerepublikTsjechische Republiek 

   
46 Lusatia consort Cvikov G
18 Juventus Gradecensis Hradec Králové E*
19 Juventus Kvartet Hradec Králové D*
3 Klarinetový soubor Prachatice Prachatice D / D*
64 United orchestras of Sarabanda and Archi Piccoli Rychnov nad Kneznou and Police nad Metuji G
9 Wind Orchestra of Art School in Uničov Uničov A
104 Wind Orchestra of Elementary School of Arts in Vratimov Vratimov A
 

witruslandWit Rusland 

   
80 Chamber Orchestra of Lida State Music College Lida E
 

vlagzwiterslandZwitserland

   
77 Kindersinfonie - Orchester Wetzikon F
logo
Europees Muziekfestival voor de Jeugd vzw
Adres
Toekomstlaan 7 bus 2, 3910 Neerpelt
Telefoon
+32-11-66 23 39
E-mail