Ensembles 2011

ensembles20112
Volgende ensembles hebben zich al aangemeld voor een deelname aan ons 59ste Europees Muziekfestival voor de Jeugd te Neerpelt.

Nr Land Stad Reeks
 

vlagbelgieBelgië

 
55 Jong Eendracht Kortrijk Aalbeke A
61 Jeugdharmonie Rupelzonen Boom A
112 Constellations Musicales I Grez-Doiceau D
113 Constellations Musicales II Grez-Doiceau F G
114 Constellations Musicales III Grez-Doiceau E
81 Jeugdfanfare KF Kempenbloei Hamont-Achel A*
82 Jeugddrumband KF Kempenbloei Hamont-Achel C
98 La Duetta Hasselt D
35 Jeugdharmonie De Bergengalm Hechtel A
1 Triple Forte Hoeselt A
119 Saxchoir SAMW Izegem Izegem
120 Klarinetchoir SAMW Izegem Izegem A
 41 Euphonia Izegem F
90 Meerhouts Percussie Orkest Meerhout C
83 Jolies Notes Namen F
43 Ponticello Neerpelt D
96 Slaen Niko Neerpelt C
101 NIKO-harmonieorkest Neerpelt A
92  Slaan Toegestaan (gamw Schoten) Nijlen C
4 Tilika Overpelt D
111 Jeugdorkest Koninklijke Harmonie van Peer Peer A
62  Clarinazo Roeselare
65 Tocando Roeselare F G
21 't Fanfareke Schoonbroek A
6 Winkelse Muziekvereniging vzw De Winkelse Piccolo's Sint-Eloois-Winkel A  
136 De Winkelse Piccolino's Sint-Eloois-Winkel  
71 Trio Telepatico Sint-Michiels-Brugge D
79  De Buchstabierers Tremelo
 

vlagcolombiaColombia

   
77 Banda Sinfónica Juvenil de Paipa Paipa A
 

vlagduitslandDuitsland

   
27 Jazzico - Das Jazzensemble der Städtischen Jugendmusikschule Göppingen Göppingen B
66 Jugendblasorchester Pfaffenrot Marxzell-Pfaffenrot A
 

vlagUKGroot-Brittannië

   
9 Ensemble EVaCO Ripon D*
10 EVaCO Strings Ripon D*
11 EVaCo Wind Ripon D*
12 EVaCo Jazz Ripon B
6 Sheffield University Wind Orchestra Sheffield A*
 

vlagjapanJapan

   
19 IJCOwinds Tokyo F
 

vlagkroatieKroatië

   
37 Puhački orkestar glazbene skole Vatroslava Lisinskog Zagreb A
 

vlagletlandLetland

   
86 Kekava Youth Orchestra Riga E
 

vlagluxemburgLuxemburg

   
2 Harmonie Lycée Aline Mayrisch Luxemburg A
 

vlagmexicoMexico

   
53 Pequeños violinistas de Guadalajara Guadalajara Jalisco F
70 Dueto Jalisco Guadalajara Jalisco F G
73 Orquesta Sinfónica Juvenil de la UAMUAZ Zacatecas E*
 

vlagnederlandNederland

   
40 Jeugdorkest Harmonie Echo der Kempen Bergeijk A
13 JeugdHarmonie EMM Budel E
14 JeugdSlagwerkgroep EMM Budel C
8 Nederlands Jeugd Accordeon Orkest Capelle aan den Ijssel F
56 Les jeunes de Sainte Cécile Eijsden A
106 Jeugdsymfonieorkest "Parnassos" Eindhoven - Veldhoven A
107 Jeugdharmonieorkest Aïolos Eindhoven - Veldhoven E
76 Jeugdstrijkorkest "Het Cuyperensemble" Hilversum E*
30 Jeugdfanfare BMBM Horst aan de Maas A
47 Schoolorkest "Beyers Naudé" Leeuwarden F
115 Christelijke Brassband Hosannah Leeuwarden A
110 Jeugd Ensemble Milheeze Milheeze C
42 Nijmeegs Jeugd Orkest Correnthe Nijmegen E
Jeugdorkest Ijgenweis Cadzand  Sluis 
17 Arcato ensemble Zutphen E
18 Scala ensemble Zutphen E
116 Preludio ensemble Zutphen E
 

vlagoekraineOekraïne

   
  Oriya Kirovograd F
 

vlagpolenPolen 

   
68 Kwartet Fletowy Jastrzebie Zdroj D
31 Orkiestra Kameralna "Archetti" Jaworzono E*
20 Saltarello Kalisz G*
87 Silesian University Wind Instrument Band in Katowice Katowice A
117 Koszaliński Kwintet Akordeonowy "Accordissimo" Koszalin G*
48 Chamber orchestra Lublin E
72 The String Orchestra of the Lipinski's Music School Lublin E
54 The Early Music Group "Antiquo More" Międzyrzecz G
32  Tibiarum Scholares  Toszek
104 Chamber string orchestra of ZPSM 1 Warszawa E
 

vlagportugalPortugal

   
100 Ensemble Saxofones do Cmc Coimbra F
59 Permallets Lissabon C
51 Orquestra de Guitarras da Academia de Música de Vilar do Paraíso Vila Nova de Gaia F
 

vlagruslandRusland 

   
49 Balalaika Dubna F
69 L'orchestre du jazz de l'Université technique d'Etat de Novosibirsk Novosibirsk B
52  Sulaeva-Shatrova Piano Duo Sint-Petersburg  D
60 Duo Dmitriyeva - Khoroshavtceva Sint-Petersburg D*
75 Duo Meskhi - Polevaya Sint-Petersburg D*
 

vlagservieServië

   
84 City Tamburica Orchestra - Branko Radicevic Ruma F
89 Orchestre "Amadeus" Sombor F
 

vlagslovenieSlovenië

   
118 Tamburitza Orchestra "Vipavski tamburaši" Vipava F*
 

vlagslowakijeSlowakije

   
105 The Chamber String Orchestra Bratislava E
 

vlagspanjeSpanje

   
23 Orquestra Altafulla Altafulla F
34 Gymusic/Oriol Martorell Barcelona F
 

vlagtsjechischerepublikTsjechische Republiek

   
15 Juventus Gradecensis Hradec Králové E*
16 Trinus Gradecensis Hradec Králové D
44 Orchestre Primavera Hradec Králové E*
50 Flauto Giocoso Praag F
25 Colombito quartet Trutnov D* 
3 Dechový orchestr ZUS Uničov Uničov A
108 Zlin Jazz Strings Zlin B
 

vlagzwiterslandZwitserland

   
38 Orchestre symphonique des Jeunes de Bienne Biel-Bienne E
58 StadtJugendMusik Zürich Zürich A
93 StadtJugendMusik Zürich Zürich C

 

 

Meer in deze categorie: In de pers 2011 »
logo
Europees Muziekfestival voor de Jeugd vzw
Adres
Toekomstlaan 7 bus 2, 3910 Neerpelt
Telefoon
+32-11-66 23 39
E-mail