Jury 2013

Een gerenommeerde, internationale jury beoordeelt op een constructieve manier de muzikale prestaties van alle deelnemende ensembles. Een juryverslag, waar vooral de nadruk wordt gelegd op een positieve en niet-competitieve beoordeling, zal enkele weken na het Festival opgemaakt en toegezonden worden.

Na de proclamatie, tijdens de walking dinner, krijgen de dirigenten van alle deelnemende ensembles de gelegenheid persoonlijk in contact te komen met de aan ons Festival deelnemende juryleden en de behaalde resultaten te bespreken.

Juryleden

Dit overzicht toont de juryleden die hun medewerking aan de festivaleditie van 2013 hebben verleend.

Reeks Naam jurylid Stad - Land Functie
A en A* Reinhold Rogg Bahlingen, Duitsland Dirigent, docent, muziekpedagoog
harmonie, fanfare, brassband Janis Purins Riga, Letland Docent, aristiek directeur, dirigent
  Ben Haemhouts Borgerhout, België Componist, dirigent, artistiek directeur
  Nico Neyens Neerpelt, België Muzikant, dirigent, docent
  Willy Fransen Zolder, België Dirigent, componist, docent
  Laurens Hendrikx Ittervoort, Nederland Docent, dirigent
  Jan De Laat Uden, Nederland Dirigent, docent, adviseur
  Raf De Keninck Arendonk, België Dirigent, artistiek leider, artistiek directeur
  Thomas Trachsel Kappel, Zwitserland Componist, muziekpedagoog, dirigent
B Filip Verneert Merelbeke, België Muzikant, docent
jazz Maarten Weyler Sint-Amandsberg, België Docent, muzikant, artistiek directeur
  Arne Van Coillie Hasselt, België Muzikant, docent
  Gary Bagdasarian Sint-Petersburg, Rusland Muzikant, docent
C en C* Antonio Santangelo Fermo, Italië Docent,artistiek directeur
percussie André Willems Neerpelt, België  Muzikant, docent, componist
  John Beck Canandaigua, USA Muzikant, docent
  Anders Astrand Stockholm, Zweden Muzikant, docent, componist
  Carlo Willems Sint-Truiden, België Muzikant, docent, componist
D en D* Pavel Eliashevich St.-Petersburg, Rusland Muzikant, docent
kamermuziek Stefaan Desmet Bonheiden, België Muzikant, docent, begeleider
  Luc Ponet Tongeren, België Muzikant, dirigent, inspecteur
  Nico Vis Goirle, Nederland Docent
  Arild Andersen Oslo, Noorwegen Muzikant, componist
E en E* Ludo Claesen Hasselt, België Dirigent, componist, docent
strijkorkesten en symfonische ork. Alexander Jiménez Tallahassee, USA Docent, muzikaal directeur
  Edmond Saveniers Wijnegem, België Docent, dirigent, muzikant
  Jon Thorne Londen,Verenigd Koninkrijk Docent, muzikant
  Alain Craens De Klinge, België Componist, artistiek directeur, docent
  Wouter Lenaerts Brussel, België Componist, dirigent, muzikant
  PierAngelo Pelucchi Bergamo, Italië Dirigent, docent
F en F* John Damsma Groningen, Nederland Dirigent, artistiek directeur, arrangeur
vrije instrumentatie, volksmuziek Wouter Vandenabeele Gent, België Muzikant, arrangeur, componist
  Eleftheria Kotzia Londen,Verenigd Koninkrijk (Griekenland) Muzikant, docent
  Johan Rycken Mol, België Docent, intendant, muzikant
  Stefan Meylaers Hasselt, België Muzikant, componist, dirigent
  Dirk Rombaut Brecht, België Muzikant, inspecteur
  Allan Skrobe Skurup, Zweden Arrangeur, producent, muzikant
  Xenophon Kelsey Ripon, Verenigd Koninkrijk Dirigent, muzikant, docent
  Wolfgang Ziegler Bad Vöslau, Oostenrijk Dirigent, componist

Adviescommissie

Volgende juryleden maken eveneens deel uit van onze adviescommissie instrumentaal.

  Ludo Claesen Hasselt, België  
  Alain Craens De Klinge, België  
  Stefaan Desmet Bonheiden, België  
  Willy Fransen Zolder, België  
  Nico Neyens Neerpelt, België  
  Luc Ponet Tongeren, België  
  Filip Verneert Merelbeke, België  
  John Damsma Groningen, Nederland  

 

 

logo
Europees Muziekfestival voor de Jeugd vzw
Adres
Toekomstlaan 7 bus 2, 3910 Neerpelt
Telefoon
+32-11-66 23 39
E-mail