Voor deelname aan het festival dien je te kiezen tussen volgende 2 formules:
Formule 1: weekendformule van 29 april tot 3 mei 2021
In formule 1 zijn o.a. inbegrepen: 4 overnachtingen, alle maaltijden en toegang tot alle concerten. Voor je overnachting kun je kiezen uit volgende accommodaties:
- 1a. Luxe bungalowpark (bungalows 4 - 8 pers, sanitair per bungalow, zwemparadijs, indoor en outdoor speelparadijs)
- 1b. Vakantiedorp (bungalows 4 - 8 pers, sanitair per bungalow, speeltuin)
- 1c. Groepsaccommodatie (gezamenlijke slaapzalen en sanitair)
- 1d. Gastgezin
Voor meer details verwijzen we naar het reglement.
Formule 2 : dagformule op 30 april, 1 of 2 mei 2021
De groep neemt enkel op vrijdag, zaterdag of zondag deel aan het Festival. In formule 2 zijn o.a. inbegrepen: toegang tot alle concerten. Voor meer details verwijzen we naar het reglement.
Inbegrepen in alle formules:
- toegang tot de Kick-off en de openingsfestiviteiten
- deelname aan het juryconcert
- toegang tot alle andere juryconcerten
- deelname aan een workshop en/of een ander concert
- toegang tot de avondactiviteiten op vrijdag; als deelnemer of als toeschouwer
- toegang tot de Happening; als deelnemer of als toeschouwer
- toegang tot de afsluitende festiviteiten
Verblijfsoverzicht
Wat is het verschil tussen luxe bungalowpark, vakantiedorp en groepsaccommodatie?
luxe bungalowpark | vakantiedorp | groepsaccommodatie | |
zwembad | ja | - | - |
indoor speelparadijs | ja | - | - |
speeltuin | ja | - | - |
slaapgelegenheid | bungalow | bungalow | slaapzaal |
aantal personen/unit | 4 - 8 | 4 - 8 | 4 - 20 |
aparte badkamer/unit | ja | ja | gezamelijk sanitair |
ingerichte keuken | ja | ja | ja |
groepslokaal | - | - | ja |
Opmerkingen
- Het organiserende comité zal, bij de toewijzing van de definitieve accommodatie, rekening houden met de gekozen voorkeur alsook met de beschikbaarheid van alle accommodaties.
De definitieve accommodatie vind je terug op de groepsfiche die je eind maart van het festival ontvangt.
Samen met de groepsfiche ontvang je een document met alle praktische informatie, waarin ook staat wat er wel of niet aanwezig is in de accommodatie. - Formule 1 is inclusief alle maaltijden vanaf het avondmaal op donderdag tot en met het ontbijt op maandag.
Formule 2 is exclusief maaltijden. Indien gewenst kunnen maaltijden apart besteld worden, enkel na voorafgaande reservatie vóór 25 maart.
Speciale wensen (enkel maaltijden voor personen met allergieën of vegetarische maaltijden) moeten aan het festivalsecretariaat gemeld worden vóór 25 maart.
Groepen die voor hun terugreis extra lunchpakketten willen bestellen dienen deze te reserveren via het festivalsecretariaat vóór 25 maart. Er kunnen tijdens de festivaldagen geen lunchpakketten meer besteld worden.