Deelnemende groepen 2021

Dit jaar verwelkomen we 101 groepen uit 36 verschillende landen vanover de hele wereld!

foto deelnemende koren

Nr. Groep Stad Reeks/website
 

vlagbelgie België

     
12 Showkoor Rise Up Pelt Vrije
reeks
website
15 Jong HarmonieOrkest Schelle Schelle IA website
51 Jeugdorkest Rupelzonen Boom IA website
58 Yellow Nuts Geel IC  
65 Academie Schoten Schoten IC website
66 Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord Sint-Lambrechts-Woluwe & Ukkel Ukkel   website
73 Hassel Nuts Hasselt IC  
82 Cantilene Ekeren VC website
83 Kinderkoor Lirica Genk VA1 website
103 Blazersensemble Musart Hasselt IF website
104 Saxofoonkwartet Hasselt ID website 
105 Strijkerstrio Musart Hasselt ID website
106 Harptrio Musart Hasselt ID website
107 Duo altsax-harp Musart Hasselt ID website
108 Jazzensemble-Musart Hasselt IB website
109 Strijkersensemble Musart Hasselt ID website
110 Zangtrio Musart Hasselt VG website
117 Gitaarduo Musart Hasselt ID website
120 The Happy Socks Hasselt IF website
121 Friday Jam Hasselt IF website
122 De Bretellen Hasselt IF website
123 Vision Hasselt IF website
124 Jeugdorkest Centrumharmonie Geel Geel Vrije
reeks
website
125 Kunstacademie Noord-Limburg - Harpduo Ceunen-Smeets Pelt ID website
127 Instaporkest Centrumharmonie Geel Geel Vrije
reeks
website
131 Kunstacademie Noord-Limburg Pelt   website
 

vlagBosniHerzegovina Bosnië en Herzegovina

     
89 Orchestra BalsiKa Tuzla IF website
 

vlagbulgarije Bulgarije

     
116 Mixed Chamber Choir "In Sacris" Sofia VC website
 

vlagcanada Canada

     
90 St. Thomas Aquinas Chamber Choir North Vancouver VC website
 

vlagchina China

     
77 Duo Huang-Yao Zunyi City ID  
 

vlagcolombia Colombia

     
35 Banda Sinfónica La Estrella La Estrella IA website
80 Banda Sinfónica Municipal de Fusagasugá Fusagasugá IA website
91 Orquesta Barroce de Bogotá Bogotá IF  
 

 vlagcuba Cuba

     
55 El Mundo de Sofia band La Habana IB website
 

vlagduitsland Duitsland

     
36 Flautastique Montabaur Vrije
reeks
website
59 Jugendsinfonieorchester Zwickau IE  
94 YouMe! - Jungendsinfonieorchester der Staarlichen Jugendmusikschule Hamburg Hamburg IE website
95 YouMe! - Jungendsinfonieorchester der Staarlichen Jugendmusikschule Hamburg Hamburg IA website
 

vlagecuador Ecuador

     
57 Afro-song Quito IC  
 

vlagfinland Finland

     
37 Sibelius Upper Secondary School Chamber Choir Helsinki VC  
74 Sibelius-lukion tyttökuoro (Sibelius Upper Secondary School Girls' Choir) Helsinki VB  
75 Sibelius-lukion sekakuoro (Sibelius Upper Secondary School Mixed Choir) Helsinki VG  
 

vlagghana Ghana

     
115 Bizung School Talking Drummers and Dancers Tamale IF website
 

vlagUK Groot-Britannië

     
132 The Liverpool Signing Choir Liverpool Vrije
reeks
website
 

vlaghongarije Hongarije

     
87 Lautitia Youth Choir Debrecen VC website
 

vlagierland Ierland

     
50 The Knocklyon Concert Band Society Dublin IA website
 

vlagirak Irak

     
93 Saif Al-Din Qilwan Talal Abdul-Karim Mosul Vrije
reeks
 
126 Rawi Khalid Mosul Vrije
reeks
 
130 Watar Orchestra Mosul Vrije
reeks
 
 

vlagitalie Italië

     
41 Ison Rome VC website
68 Accademia degli Ostinati String Orchestra Roma IE website
69 Orchestra dei Giovani Ostinati Rome IF website
70 I Bassi Ostinati Rome ID website
 

VlagKosovo Kosovo

     
46 Siparantum Choir Pejë VC website
 

vlagkroatie  Kroatië

     
44 Junior Orchestra of Slavonian Tamburitza Association "Pajo Kolarić"  Osijek Vrije
reeks
 
 

vlaglitouwen Litouwen

     
45 Alytus Music School Youth Symphony Orchestra "Sjavoné" Alytus Vrije
reeks
 
 

vlagmexico Mexico

     
100 Orquesta Cerro Colorado del Programa Redes 2025 Tijuana Baja California IE  
101 Coro del Selección del Centro de Artes Musicales de Baja California Tijuana Baja California VA1 website
102 Ensamble Vocal Redes 2025 Tijuana Baja California Vrije
reeks
 
 

vlagnederland Nederland

     
16 Kinderkoor Limburgse Koorschool  Beek VA1 website
17 Jeugdkoor Limburgse Koorschool  Beek VB website
19 Kindersymfonie Loenen aan de Vecht IE website
24 Benjamin Strijkorkest Zwolle IE website
47 Vocal group VIVID Zwolle VG website
56 Nieuw Amsterdam Kinder- en Jeugdkoor Amsterdam VB website
88 Trio Con Brio Maastricht ID  
 

vlagnieuw zeeland Nieuw-Zeeland

     
92 Wellington Youth Choir Wellington VC website
 

VlagMacedoni Noord-Macedonië

     
4 PIANOFORTE strings Skopje IE website
 

vlagpapoea nieuw guinea Papoea-Nieuw-Guinea

     
97 Queen of Paradise Orchestra Vanimo IE  
 

vlagpolen Polen

     
54 Affetto Quintet Warsaw ID  
60 Orkiestra Grandioso Radom Radom IA website
64 Big Band ZSM Radom Radom IB  
67 Girl's Choir Canzona Murowana Goslina VA2  
118 Discantus - Medieval Music Ensemble Gdynia Vrije
reeks
 
 

vlagportugal Portugal

     
81 Coro da EPABI Covilhã VC  
 

vlagroemenie Roemenië

     
43 STELUŢE Resita VA1 website
 

vlagrusland Rusland 

     
39 Russian folk instruments orchestra "Kaleidoscope" Moskou IF website
71 Pink String Moskou IF website
76 RadostBand Moskou IB website
78 Saint-Petersburg Polytechnical University chamber choir Sint-Petersburg VC  
96 Zhanna Troitskaya, Daria Belyaeva Sint-Petersburg ID  
113 Duo Anton & Olga Gornostay Sint-Petersburg ID  
114 Duo Anisimova-Cherkashina Sint-Petersburg ID  
 

vlagservie Servië

     
48 Subotički tamburaški kvartet Subotica ID  
 

vlagspanje Spanje

     
42 Cor Jove del CEM Terrassa VC  
52 Voces blancas del Nalón Langreo VC website
79 Jove Orquesta de Cuerda Mislata Valencia IE  
84 Cor L'ALBADA Sueca VB  
85 Valencia Conservatory Children's Choir Valencia VA2 website
86 Coral Virelai de la Escola Coral Veus Juntes Valencia VC website
98 Associació Coral Inscrescendo de València Valencia VB website
 

vlagtsjechischerepublik Tsjechië

     
11 TIKARI Flutes Praag IF website
 

vlagturkije Turkije

     
128 Boğaziçi Youth Choir Istanbul Vrije
reeks
website
129 MAGMA Youth Choir Istanbul Vrije
reeks
website
 

vlagusa Verenigde Staten van Amerika

     
40 Harrison Symphony Orchestra Lakeland IE website
119 The Pacific Choir San Francisco Bay Area VC website
 

witrusland Wit-Rusland

     
30 Choir Lira Minsk VB  
31 Ensemble Tonika Minsk VG  
32 Choir Lira Minsk VG  
 

vlagzweden Zweden

     
9 Halmstad Symphonic Band Halmstad IA  
 

vlagzwitersland Zwitserland

     
53 OberEmmentaler PercussionsEnsemble Langnau im Emmental IC website
Europees Muziekfestival voor de Jeugd vzw
Adres
Toekomstlaan 7 bus 2, 3910 Pelt
Telefoon
+32 11/66 23 39
E-mail